ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
**ΠΕΜΠΤΗ 14/05/2015
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
--------------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΑΚΑΔ, ΠΟΔ/ΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΓΗΠ: ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΩΡΑ: 18.00
Α ΒΟΗΘ: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ
**ΣΑΒΒΑΤΟ 16/05/2015
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
-----------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΗΠ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΩΡΑ: 11.00
Α ΒΟΗΘ: ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
--------------------------------------
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΓΗΠ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΩΡΑ: 12.30
Α ΒΟΗΘ: ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ
ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11
-------------------------------------
ΘΕΣΕΙΣ 3 4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΗΠ: ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑ (ΧΟΡΤΟ) ΩΡΑ: 10.00
Α ΒΟΗΘ: ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9
-------------------------------------
ΘΕΣΕΙΣ 3 4
ΜΑΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΓΗΠ: ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑ ΩΡΑ: 11.00
Α ΒΟΗΘ: ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9
--------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΓΗΠ: ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑ ΩΡΑ: 12.15
Α ΒΟΗΘ: ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ
------------------------------------------------
ΜΑΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΤ. ΚΟΥΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ/ΡΟΥ Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΓΗΠ: ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑ (ΧΟΡΤΟ) ΩΡΑ: 18.00
Α ΒΟΗΘ: ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΙΟΥ 2015
ΚΑΥΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)
--------------------------------
ΩΡΑ: 09.30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΩΡΑ: 10.30 ΠΑΟΝΕ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΩΡΑ: 11.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Α ΒΟΗΘ: ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ.
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
--------------------------
ΩΡΑ:09.00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2
ΩΡΑ:10.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
ΩΡΑ:11.00 ΑΣΤΕΡΕΣ Σ. ΚΟΦΙΔΗΣ ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ
ΩΡΑ:12.00 ΠΑΟΔ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΩΡΑ:13.00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ
ΚΕΝΤΡΟ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
--------------------------
ΩΡΑ:10.00 ΒΑΟ - ΛΥΚΟΙ
ΩΡΑ:11.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΟΚ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΩΡΑ:12.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΝΤΡΟ Π. ΜΕΛΑ
-------------------
ΩΡΑ:09.00 Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΩΡΑ:10.00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Π. ΜΕΛΑΣ 1
ΩΡΑ:11.00 ΑΣ ΕΡΜΗΣ Π. ΜΕΛΑΣ 2
ΩΡΑ:12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ
------------------------------------
ΩΡΑ:10.00 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΩΡΑ:10.00 ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2
ΩΡΑ:11.00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 ΑΕΝ ΣΙΝΔΟΥ
ΩΡΑ:12.00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 2
Α ΒΟΗΘ: ΟΥΡΣΟΦ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΕΝΤΡΟ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
-----------------------------
ΩΡΑ:10.00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΩΡΑ: 11.00 ΑΧΙΛ. ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΝΑΓ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΩΡΑ:12.00 ΠΑΟΝΕ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
----------------------
ΩΡΑ:09.00 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
ΩΡΑ:10.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΟΔ
ΩΡΑ:11.00 ΑΡΗΣ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΩΡΑ:12.00 ΕΘΝ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΚΕΝΤΡΟ Π. ΜΕΛΑ
---------------------
ΩΡΑ;10.00 Π. ΜΕΛΑΣ 1 - ΒΑΟ
ΩΡΑ;11.00 Π. ΜΕΛΑΣ 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
-----------------------------------
ΩΡΑ:10.00 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΩΡΑ:11.00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)
------------------------------------
ΩΡΑ:10.00 ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1
ΩΡΑ:11.00 ΑΟΚ ΑΓ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 ΠΑΟ ΚΟΥΔΑΛΙΩΝ 2
ΩΡΑ:10.00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΩΡΑ:11,00 ΑΕΝ ΣΙΝΔΟΥ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
Α ΒΟΗΘ: ΟΥΡΣΟΦ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ
----------------------
ΩΡΑ: 10.00 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ -
ΩΡΑ:11.00 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΕΠΟ: ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΟ
-------------------
ΩΡΑ:09.30 Π. ΜΕΛΑΣ 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΩΡΑ:10.30 Π, ΜΕΛΑΣ 1 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΩΡΑ:11.30 ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΒΑΟ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου